PL
EN

Idea      |     Oferta     |     Realizacje     |     Warsztaty     |     Poczta kwiatowa     |     Kontakt
studio@studiosulik.pl     facebook ikoncytat

Kwiaty na zamówienie w Krakowie – nasza oferta

Specjalnie z myślą o naszych wyjątkowych Klientach przygotowałyśmy szeroki wachlarz usług florystycznych. Chcemy towarzyszyć Ci w każdej ważnej chwili Twojego życia. Każdy projekt jest przygotowywany indywidualnie. Poszczególne kwieciste aranżacje umiejętnie łączymy z estetyką wnętrza. Dbamy także o wysoką trwałość naszych roślin. Opracowujemy również pomysłowe prezenty oraz kunsztowne opakowania.

Kwiaty weselne w Krakowie – kompozycje na najpiękniejszy dzień

Nasze krakowskie studio florystyczne zajmuje się kompleksową oprawą kwiatową ślubów i wesel. Sprawiamy, że ten najważniejszy dzień w życiu staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. Podkreślamy piękno każdego momentu – w kościele, w domu, w plenerze, na sali weselnej. Dbamy o każdy detal, od butonierki Pana Młodego, aż po spektakularne dekoracje stołu. Zaufaj nam w tej wyjątkowej chwili!

Bukiety weselne na krakowskie śluby

Bukiet jest szczególną dekoracją Pani Młodej. Stanowi symbol czystego piękna i naturalności. Przybiera różne formy: kolorowe lub jednolite, przestrzennie lekkie lub zwarte. Każda z nich przepięknie podkreśli kreację ślubną, stanowiąc jej nieodłączny element.

Butonierka dla Pana Młodego

Butonierka to mała, finezyjna forma nawiązująca do bukietu Pani Młodej. Najpiękniejsza butonierka w Krakowie? Znajdziesz ją u nas! Przywiązujemy wagę do naturalnego, subtelnego piękna. Nie chcemy, aby butonierka przytłoczyła stylizację Pana Młodego. Pragniemy za to, by stanowiła ona harmonijne uzupełnienie i przyjemny akcent, na którym można zawiesić oko i który pozostanie w pamięci.

Wianki ślubne

W ostatnich sezonach niezwykle modnym zamiennikiem welonu jest wianek. Ta delikatna i nawiązująca do natury ozdoba ma piękną, wielowiekową tradycję, którą z przyjemnością kontynuujemy. Każdą naszą biżuterię kwiatową zabezpieczamy w taki sposób, by wyglądała świeżo podczas całej uroczystości i aż do zakończenia zabawy weselnej.

Kompozycje kwiatowe dla druhen: Kraków

Rozglądasz się za bukiecikami lub ozdobami kwiatowymi dla swoich druhen? Nasza krakowska kwiaciarnia przygotuje dla nich każdą formę florystyczną – nawet torebki, bransoletki itd.

Aranżacja stołów weselnych w Krakowie

Kwiaty to pierwsza dekoracja, na którą zwraca się uwagę po wejściu na sale weselną. Przygotowujemy oprawę kwiatową stołów i stolików dla gości oraz na stół Młodej Pary. Dobór rodzaju i formy roślin uzależniamy od preferencji Klientów oraz od tematu przewodniego uroczystości.

Dekoracje kwiatowe samochodów na krakowskie wesela

Udekorujemy pojazd, którym wybierasz się do ślubu. Zapewnimy elegancką i stosowną oprawę. Piękne kwiaty sprawią, że Wasze wejście i wyjście z kościoła lub z urzędu będzie jeszcze bardziej spektakularne.

Dekoracja krakowskich kościołów na ślub

Żywe kwiaty stanowią cudowne dopełnienie świątyni. Doskonale komponują się z murami zabytkowej katedry i malowniczymi witrażami, a dodatkowo wypełniają przestrzeń przepięknym, świeżym aromatem. Marzysz o najpiękniejszej kompozycji kwiatowej podczas ślubu kościelnego? Wybierz nasze krakowskie studio florystyczne.

Wianki komunijne na uroczystości w Krakowie

Oferujemy niezwykle dziewczęce dekoracje komunijne w postaci wianków. Ta piękna kwiatowa biżuteria stanowi alternatywę dla ozdób materiałowych. Jej atutem jest prostota, naturalność oraz piękny zapach. Dbamy o wysoką trwałość wianka kwiatowego.

Kwiaty na pogrzeb w Krakowie

Krakowska kwiaciarnia Studio Sulik tworzy także zapadające w pamięć wiązanki na pogrzeb.. Żegnamy najbliższych pięknymi kompozycjami w formie wieńca, floretu, bukietu lub małych dekoracji na urny.

Florystyka korporacyjna i aranżacje wnętrz kulturalnych

Nasze kompozycje z roślin uświetniają sceniczne wydarzenia artystyczne i podkreślają wyjątkowe chwile wdzięczności dla artystów. Ponadto zajmujemy się florystyką dla obiektów gastronomicznych, hoteli, sklepów oraz firm.

Pakowanie prezentów w Krakowie

Pięknie zapakowany podarunek skrywa w sobie podwójną magię. Jeszcze przed odpakowaniem bliska osoba może nacieszyć się cudowną estetyką i dbałością wykonania przedmiotu. Oddaj w nasze ręce prezent, a my stworzymy z niego małe dzieło sztuki.

Kwiaty w pudełkach i rośliny w słojach – krakowskie dekoracje

Oprócz tradycyjnych bukietów i kompozycji roślinnych, nasze krakowskie studio florystyczne oferuje także wyjątkowo oryginalne ozdoby i dekoracje. Znajdziesz u nas najlepsze pomysły na to, jak podkreślić piękno każdej rośliny. Kwiaty w pudełkach to coś, czego poszukujesz? Zapraszamy do naszej kwiaciarni.

 |     Oferta     | 

 |     Oferta     |   

Bukiety i kompozycje weselne

            Realizujemy kompleksowo zadania florystyczne i dekoratorskie.
Wasze piękne chwile podkreślamy wyjątkową kwiatową oprawą .
Każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie począwszy od bukietu i butonierki , po dekoracje kościoła i sali weselnej jak i najczęściej ogrodowych przestrzeni.

 

Bukiet
– bukiet jest szczególną dekoracją Pani Młodej. Formy kolorowe lub jednolite, przestrzennie lekkie lub zwarte,  podkreślają pięknie i są nieodzownym elementem całej kreacji .

 

Butonierka
– to mała finezyjna forma nawiązująca do bukietu Pani Młodej

 

Wianki
– wianek ślubny lub inna forma biżuterii kwiatowej do włosów jest bardzo pięknym rozwiązaniem . Zabezpieczamy tak kwiaty, aby wyglądało świeżo podczas uroczystości.

 

Dla druhen
– w alternatywie dla bukietu mogą być np.; torebki, bransoletki

 

Kompozycje
– dopełniają stoły, kominki, bufety… podkreślają przestrzeń i stanowią uzupełnienie w kadrze .Mogą być to duże formy lub malutkie finezyjne formy.
 

Auto
– dekorujemy pojazd którym wybierasz się do ślubu . Zapewniamy elegancką i stosowną oprawę

 

Florystyka pogrzebowa

            Najpiękniejsze kwiaty mamy na swoim pogrzebie”
W myśl tego motta żegnamy najbliższych pięknymi kompozycjami w formie wieńca, floretu, bukietu lub małych dekoracji na urny.
 

Florystyka korporacyjna, dekoracje i aranżacje wnętrz

- Serwis florystyczny dla Hoteli
- Restauracji
- Sklepów
- Korporacji
- Na konferencje
- Na scenę

            Aranżacje łączymy z estetką miejsc funkcjonalnością i trwałością
Są harmonijnym uzupełnieniem wnętrz i zapadają w pamięć.

            Nasze kwiaty uświetniają wydarzenia artystyczne i podkreślają  wyjątkowe chwile wdzięczności dla artystów.

            Opracowujemy również pomysłowe prezenty oraz kunsztowne opakowania.